ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Google her yıl ortalama 500 – 600 civarı algoritma değişikliği yaparken, arama sonuçlarını belirlemede 200’ün üzerinde farklı sinyali göz önüne alıyor.  SEO ekibimiz bütün bu değişimleri takip edip markalarımıza en uygun stratejiyi belirleyerek organik trafiğin arttırılması konusunda yardımcı oluyor.

U

SEO DANIŞMANLIĞI

SEO ve organik trafik hedeflerini belirlemede yardımcı oluyor, akıllı ve gerçekçi stratejiler geliştirilmesini sağlıyoruz. Markalarımızın In-house ekibini yönlendiriyor ya da tüm hatlarıyla SEO danışmanlığı rolünü üstleniyoruz.

Siteyi riske sokacak çalışmalardan kaçınır, tamamen doğal yollarla en iyi pozisyonda yer almanıza yardımcı oluruz.

ANAHTAR KELİME & PAZAR ARAŞTIRMASI

Eksiksiz bir anahtar kelime ve pazar araştırması, SEO stratejisinin oluşturulmasında önemli bir dayanak olup, pazar için gerçekçi ön görü ve tahminler çıkarılmasını sağlıyoruz. Gerçeğe dayanmayan pozisyon ya da trafik garantisi vermiyoruz.

TEKNİK SEO ANALİZİ ve SİTE İÇİ SEO

Websitesini inceler, analiz eder hata ve eksiklikleri raporlarız. Sitenizi, arama motorlarınca keşfedilmesi, incelenmesi ve indexlenmesi için hazır duruma getiriyoruz. SEO’yu bütün unsurları ile ele alıyor, altyapınızın güncel trendlere hazır olmasına yardımcı oluyoruz.

BACK LINK STRATEJİSİ & DİJİTAL PR

Her ne kadar eskisi kadar etkili olmasa da alınan linkler arama motorlarının sitenizi keşfetmesi için önemli bir sinyallerdir. Aynı zamanda pazarlama, bilinirlik ve PR açısından da katkısı bulunan bir yöntemdir. Medya şirketleri, yayıncılar, blogger ve influencerlar ile olan yakın ilişkilerimiz sayesinde markalarımıza ve pazara en uygun Digital PR ve Backlink stratejilerini hayata geçiriyoruz.

RAPORLAMA & ANALİZ

SEO, sonuçları anında alınabilen bir çalışma olmaması sebebiyle ilk anından itibaren titizlikle takip edilmeli ve raporlanmalıdır. SEO hizmetinin bütün adımlarında markalarımıza yaptığımız çalışmaları raporlar, analiz eder ve iç görüler ile stratejilere yön veririz.

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

BİZİ ZİYARET EDİN

 

Koşuyolu Mahallesi, Mahmut Yesari Caddesi No:53  Kadıköy / İstanbul

Google Haritalar için Tıklayın

 

BİZİ ARAYIN

 

+90 216 409 18 32

 

BİZE YAZIN

        

Neodigital © 2023