MEDYA PLANLAMA & SATIN ALMA
MEDYA PLANLAMA & SATIN ALMA

Markalarımız için ölçülebilir sonuçlar ile yönetilen iletişim kampanyaları hayata geçiriyor, bu süreçte pazarlama ekibinizle kol kola çalışıyoruz. Deneyimli ekibimizle, platform ve format bağımsız tüm dijital cihazlar için, hem geleneksel yöntemli hem otomotize sistemler üzerinden medya planlama ve satın alma süreçlerini yönetiyoruz.

T

PAZAR & HEDEF KİTLE ANALİZİ

Pazar ve tüketicinin medya tüketim alışkanlıkları hakkında bilgi sahibi olmadan başarılı bir medya planı oluşturabilmek imkansız. Ekibimiz, her biri hizmet verdiği markaların sektörel yatırımlarını, tüketicinin medya tüketim alışkanlıklarını ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden planlama uzmanlarından oluşuyor. Tüm planlama süreçlerine bu deneyimlerimizi aktarıyoruz.

MEDYA HEDEFLERİ

Başarılı bir medya planı üretebilmenin ilk adımı doğru hedefi belirleyebilmek. Belirlenen hedefler, kampanya verilerinin doğru ölçümlenebilmesi, analiz edilebilmesi ve süreklilik taşıyan bir iyileştirme sürecinin yaratılabilmesi için iletişimin olmazsa olmazları.

MEDYA PLANLAMA

Planlama fazında, analizler ve medya hedefleri doğrultusunda stratejik bir mecra karması oluşturuyoruz. En doğru platformun, mecranın ve reklam formatının seçildiği bir medya planı hazırlıyoruz.

Kampanya öncesinde görsel tasarım danışmanlığı konusunda da ekiplerimiz gerekli yönlendirmeleri gerçekleştiriyor. Satın alma süreçlerini, iş sonuçları üzerinde getirisi yüksek bir medya karması hedefiyle yönetiyor, şeffaflık esasını önemsiyoruz.

MEDYA SATIN ALMA

Geleneksel yöntemler ile yapılan medya satın alımların yanı sıra programatik satın alma alanında hizmet veren, bu alanda uzmanlaşmış deneyimli bir ekibimiz de mevcut.

RAPORLAMA

Gerçek veriye erişebilmemizi sağlayacak tüm teknolojik gereklilikleri planlama sürecinde belirliyoruz. Bu konuda uzman ekiplerimiz sizleri tüm kurulumlar konusunda yönlendiriyor. İletişimin başladığı ilk saat itibariyle kampanya verilerini takip etmeye başlıyoruz. Sonuçları daha iyi hale getirmek hedefiyle analizlerimizle iletilen ara raporlar ve gelecek planlara yön verecek final raporları tüm süreç yönetimine dahil ediliyor.

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

BİZİ ZİYARET EDİN

 

Koşuyolu Mahallesi, Mahmut Yesari Caddesi No:53  Kadıköy / İstanbul

Google Haritalar için Tıklayın

 

BİZİ ARAYIN

 

+90 216 409 18 32

 

BİZE YAZIN

        

Neodigital © 2023