ARAMA MOTORU REKLAMLARI
ARAMA MOTORU REKLAMLARI

Teknolojik yetkinlik, tazelenen uzmanlık ve yüksek dedikasyon prensiplerini ön plana koyduğumuz arama motoru ekibimizle reklamlarınızı en rasyonel ve mümkün olan en efektif geri dönüşü alacak şekilde yönetiyoruz.

TEKLİF STRATEJİSİ

Arama motoru kampanya stratejileri, müşterilerimizin ürün ya da hizmetlerini tanıma, ihtiyaçlarını belirleme, sektörel rekabeti yakından takip etme, offline yatırımları analiz etme gibi mutlak süreçlerin ardından oluşturuluyor. Hedef doğrultusunda belirlediğimiz satın alma stratejilerini, kampanya süresince düzenli analizler ile anlık olarak takip ediyor ve güncelliyoruz.

b

ANAHTAR KELİME PLANLAMASI

Reklam yatırımlarını, sektör bazında arama trendlerini, hedef kitleyi, rekabeti ve maliyeti göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Markalarımız için en iyi iş sonucunu getirecek anahtar kelimeleri buluyoruz.

EDİTÖRYEL İÇERİK

Kullanıcı aramalarına yanıt veren, ilgi çekici metinler hazırlıyor, A/B testler ile anlık performans takibi yapıyoruz. Sonuçlar doğrultusunda sunduğumuz rapor ve iç görüler kampanya sürecine ve gelecek kampanya stratejilerine doğrudan yön veriyor.

TEST ETME & OPTİMİZASYON

Farklı hedefler doğrultusunda, arama motorlarının sunduğu en uygun reklam çözümünü belirliyor, yaptığımız denemelerle kampanyayı en iyi performans veren alternatifleri seçerek yönetiyoruz.

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

BİZİ ZİYARET EDİN

 

Koşuyolu Mahallesi, Mahmut Yesari Caddesi No:53  Kadıköy / İstanbul

Google Haritalar için Tıklayın

 

BİZİ ARAYIN

 

+90 216 409 18 32

 

BİZE YAZIN

        

Neodigital © 2023