SOSYAL MEDYA REKLAMLARI
SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Gerek internet kullanıcıları arasındaki yüksek penetrasyon oranı, gerekse hedef kitleye erişim için markalara sağladığı derinlikli hedefleme opsiyonu sayesinde, sosyal medya kanalları dijital pazarlamanın vazgeçilmez mecraları haline geldi.

HEDEFLEME STRATEJİSİ

Markaları rakiplerinin bir adım önüne geçiren, iletişim hedeflerine ulaşmalarını sağlayan en etkili yol ise verinin kullanım stratejisinden geçiyor.

Planlama aşamasında, markanın iletişim hedef kitlesini göz önünde bulundurularak, kullanıcı segmentleri oluşturuyoruz. İletişim, segmentler bazında farklılaşan mesajlar ve bu mesajların doğru zamanda doğru kişiye eriştirilmesi stratejisi ile yürütülüyor.

PLANLAMA STRATEJİSİ

Markanın erişim, etkileşim, uygulama indirme, online satış vb. hedefleri doğrultusunda iletişim yapılacak sosyal mecraları ve en uygun reklam modellerini belirliyoruz.

TEST ETME & OPTİMİZASYON

Farklı hedefler doğrultusunda, sosyal mecraların sunduğu en uygun reklam çözümünü belirliyor, yaptığımız denemelerle kampanyayı en iyi performans veren alternatifleri seçerek yönetiyoruz.

TASARIMSAL YÖNLENDİRME

Kullanıcıların medya tüketim trendleri ve geçmiş kampanya deneyimlerinden yola çıkarak iletişimde kullanılacak görsel/metin/video vb. iletişim malzemeleri ile ilgili yönlendirmelerde bulunuyoruz.

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

BİZİ ZİYARET EDİN

 

Koşuyolu Mahallesi, Mahmut Yesari Caddesi No:53  Kadıköy / İstanbul

Google Haritalar için Tıklayın

 

BİZİ ARAYIN

 

+90 216 409 18 32

 

BİZE YAZIN

        

Neodigital © 2023