VERİ ANALİZİ & DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU
VERİ ANALİZİ & DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU

Sektörün teknoloji odaklı platformlar üzerinden gelişmesi neticesinde yönetimi uzmanlık ve teknik yeterlilik gerektiren pek çok yeni araç hayatımıza giriyor. Tüm bu teknoloji platformlarını yakından takip ederek, markaları bu platformların yetenekleriyle ilgili bilgilendiriyor, ihtiyaç halinde kurulumu, yönetimi ve analizi konusunda markalarımıza hizmet veriyoruz.

ÖLÇÜMLEME MODELİ

Dijital pazarlamanın en büyük avantajıdır ölçümlenebilir olması fakat ham verinin işlenmesi ve yorumlanabilir hale getirilmesi uzmanlık gerektirir.

Marka hedefleri doğrultusunda ihtiyaç olan KPI’ları, bu KPI’lar ışığında doğru ölçümleme modellerini belirliyoruz.

TEKNOLOJİ MİMARİSİ

Akıllı stratejilerin yanı sıra, teknoloji kullanımının da dijital başarıda önemli bir payı olduğunu deneyimliyoruz. Varlıklarınızın mevcut altyapısına uygun “growth management” araçlarını titizlikle seçiyoruz. İhtiyaca göre teknik ve yönetimsel destek veriyoruz.

VERİ ANALİZİ

Günümüzde markalar tüm zamanlardan daha fazla veri topluyor. Veri, iş planlarının aksiyona geçmesinde en büyük güç durumuna geldi.

Markalarımızın data toplamasına yardımcı olmakla birlikte en değerli iç görüyü de sunarak stratejik kararlar alma adımında yardımcı oluyoruz.

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

BİZİ ZİYARET EDİN

 

Koşuyolu Mahallesi, Mahmut Yesari Caddesi No:53  Kadıköy / İstanbul

Google Haritalar için Tıklayın

 

BİZİ ARAYIN

 

+90 216 409 18 32

 

BİZE YAZIN

        

Neodigital © 2023